Witamy w grupie Misie

Rozpoczęcie przygody z przedszkolem to ogromne wydarzenie dla każdego malucha, dlatego pragniemy wesprzeć zarówno dzieci, jak i ich rodziców w procesie adaptacyjnym. Służymy pomocą na tym nowym i nierzadko trudnym etapie. Podkreśleniem jego istotności jest pasowanie na przedszkolaka. Złożenie uroczystego przyrzeczenia to jedna z pierwszych wyjątkowych chwil w naszej placówce, która z pewnością zostanie w pamięci na długo. Dzieci z grupy Misie w Przedszkolu „Pod Akcjami”, podobnie jak ich rówieśnicy, będą wzmacniać swoje pozytywne cechy i poczucie własnej wartości. Czas spędzony w naszej placówce to możliwość nawiązania nowych relacji, rozwijania kolejnych umiejętności, a przede wszystkim świetnej zabawy.

Witamy w nowym roku szkolnym 2023/24

Tematy na wrzesień:

• W PRZEDSZKOLU
  • MOJA MIEJSCOWOŚĆ
  • JA, TY I ŚRODOWISKO
  • DARY JESIENI

misie

Wiersz  "WITAMY JESIEŃ"

Trzy latka mamy,
Jesień witamy.
Rude kasztany
W parku turlamy.
Liście łapiemyŻółte, czerwone,
Gdy wiatr je goni.
Gdzie?
W naszą stronę.

Piosenka "KOTEK PUSZEK"

Kotek Puszek z czarną łatką
Dziś w przedszkolu był z Agatką,
A z kieszeni u fartuszka
Wyglądały małe uszka.
Nagle ruszył się fartuszek,
Na podłogę skoczył Puszek,
Teraz, kotku, będziesz z nami,
My już ciebie nie oddamy!

Galeria 2023/2024

Pasowanie na Przedszkolaka